Nazaj Naprej
Ljubljana, Februar 07, 2020

TOFFIFEE PARTY ANIMALS

NAGRAJENCI

 

Main prize

1. Tatjana Nučič (Kranjska Gora)
2. Brigita Klaužar (Brežice)
3. Nejc Pižmoht (Radeče)

1. KROG

USB lučka

1. Robert Bombek (Maribor)
2. Rok Korimšek (Zagorje)
3. Matej Osolnik (Straža)
4. Kaja Korimšek (Zagorje)
5. Renata Osolnik (Straža)
6. Vanesa Horvat Ilič (Lendava)
7. Anuša Prijatelj (Šmarje-Sap)
8. Lorena Korimšek (Zagorje)
9. Bojana Marin (Ljutomer)
10. Tamara Kostić (Jesenice)
11. Nebojša Stevanović (Bled)
12. Liljana Gregorič (Ljubljana)
13. Goran Ilisić (Ljubljana)
14. Bojana Bandur (Starše)
15. Miha Zore (Šentjernej)
16. Blaž Markovič (Dolenjske toplice)
17. Maja Krušič (Ljubljana)
18. Aleksandra Jović (Zgornja Korena)
19. Primož Ocepek (Zagorje ob Savi)
20. Jerica Mujić (Trbovlje)

Party Box

1. Urška Virant (Boštanj)
2. Mojca Rudl (Limbuš)
3. Betka Korimšek (Zagorje)

2. KROG

USB lučka

1. Simona Zupan (Zagorje ob Savi)
2. Katja Bizjak (Benedikt)
3. Cvetka Janežič (Lj.-Dravlje)
4. Liljana Brezovar (Straža)
5. Milan Jerič (Novo mesto)
6. Mirjam Jeseničnik Mernik (Slovenj Gradec)
7. Darja Škrabl (Štore)
8. Silvester Rampre (Rogaška Slatina)
9. Matijas Vrbnjak (Muta)
10. Samo Makovec (Nova Gorica)
11. Marko Sitar (Zagorje)
12. Mihael Sitar (Zagorje)
13. Katja Knez (Ljubljana)
14. Špela Prijatelj (Šmarje-Sap)
15. Mira Kocjan (Uršna sela)
16. Domen Vovko (Novo mesto)
17. Jurij Berčon (Zagorje ob Savi)
18. Dragica Jurić (Planina pri Sevnici)
19. Irena Povalej (Ljubljana)
20. Majda Drežnjak (Cerklje ob Krki)
21. Timeja Novak (Ljutomer)
22. Bojana Bandur (Starše)

Party Box

1. Daniel Vrbanić (Kranj)
2. Lilijana Knez (Radeče)
3. Mojca Ocepek (Zagorje)
4. Uroš Ocepek (Trbovlje)

3. KROG

USB lučka

1. Marjan Mihelčič (Domžale)
2. Sandra Hanžič (Križevci pri Ljutomeru)
3. Andreja Švab (Celje)
4. Martin Kmetič (Radeče)
5. Gorazd Ojsteršek (Teharje)
6. Katja Osolnik (Straža)
7. Matilda Turšič (Cerklje ob Krki)
8. Lidija Metelko (Boštanj)
9. Mateja Janša (Bled)
10. Erik Cizerl (Sveti Tomaž)
11. Josip Korimšek (Zagorje)
12. Valentin Korimšek (Zagorje)
13. Maja Kovačič (Bohinjska Bistrica)
14. Lidija Mahnič (Ivančna Gorica)
15. Kristian Hedžet (Maribor)
16. Vanessa Mezgec (Sežana)
17. Rok Lazar (Velenje)
18. Boštjan Pintar (Bled)
19. Anica Jerič (Novo mesto)
20. Anže Kovačič (Bohinjska Bistrica)

Party Box

1. Jure Zalaznik (Dob)
2. Samira Nuhanović (Jesenica)
3. Sonja Štefanec (Kranj)

4. KROG

USB lučka

1. Urška Drevenšek (Miklavž na Dravskem polju)
2. Laura Iličič (Marezige)
3. Klemen Motoh (Podsreda)
4. Mateja Časar (Ivanjkovci)
5. Sabina Pašić (Celje)
6. Jože Knez (Radeče)
7. Mitja Pastirk (Maribor)
8. Mojca Humljan (Novo mesto)
9. Robert Prodan (Kranj)
10. Leopoldina Gorše (Korena)
11. Marko Jerič (Novo mesto)
12. Andreja Popović (Brezovica pri Ljubljani)
13. Martina Košar (Ljubljana)
14. Barbara Božič (Laško)
15. Vasa Malešev (Velenje)
16. Polonca Virant (Boštanj)
17. Martina Peterlin (Logatec)
18. Kolar Dejan (Ljubljana)
19. Nevenka Mihelčič (Domžale)
20. Hasiba Nuhanović (Jesenice)

Party Box

1. Taja Korimšek (Zagorje)
2. Maja Funa (Vipava)
3. Irena Povalej (Ljubljana)

5. KROG

USB lučka

1. Petra Glažar (Ig)
2. Mariana Chavrakova (Ljubljana)
3. Dragica Markun (Golnik)
4. Anita Grozina Radi (Senovo)
5. Jelka Lindič (Ljubljana)
6. Špela Troha (Ajdovščina)
7. Vida Kmetič (Radeče)
8. Albina Židanik (Črnomelj)
9. Vita Sajko (Velenje)
10. Mihaela Kavšek (Zagorje ob Savi)
11. Jožica Brodnik (Grosuplje)
12. Tamara Košmrlj (Ribnica)
13. Cvetka Melanšek (Celje)
14. Boštjan Pintar (Bled)
15. Robertina Ferenček (Grad)
16. Anita Prijatelj (Šmarje-Sap)
17. Erika Jerič (Novo mesto)
18. Andraž Markovič (Šentjanž)
19. Tadej Began (Maribor)
20. Anica Jerič (Novo mesto)

Party Box

1. Špela Gajer (Šmarje pri Jelšah)
2. Klavdija Malnaršič (Prestranek)
3. Marija Sitar (Zagorje ob Savi)

6. KROG

USB lučka

1. Bernarda Nedeljko (Cerkvenjak)
2. Bernardka Us (Žalec)
3. Natalija Lovrenčič (Maribor)
4. Janja Albinini (Kropa)
5. Marjan Gorše (Korena)
6. Štefka Jurič (Loče)
7. Mateja Novak (Lukovica)
8. Vili Novak (Maribor)
9. Terezija Zorko (Krška vas)
10. Miran Hočevar (Ljubljana)
11. Tatjana Robič Pikel (Kisovec)
12. Irena Ramšak (Dobrna)
13. Jernej Pikel (Kisovec)
14. Metka Rajh (Prebold)
15. Brigita Klaužar (Brežice)
16. Zdenka Vrbanić (Kranj)
17. Metka Ravnjak (Muta)
18. Mojca Kožar (Radeče)
19. Vida Zagorc (Ljubljana)
20. Maja Kos (Šmarješke toplice)

Party Box

1. Jasmina Zakšek (Zdole)
2. Gal Gros (Radeče)
3. Teja Nučič (Kranjska Gora)

7. KROG

USB lučka

1. Patricija Zorč Švab (Koper)
2. Jasmina Fruman (Slovenske Konjice)
3. Ivan Atelšek (Velenje)
4. Marlena Skvarča (Ljubljana)
5. Mateja Kmetič (Radeče)
6. Barbara Vilfan (Kranj)
7. Jerneja Krajšič (Zagorje ob Savi)
8. Aleksander Simon (Bled)
9. Tina Lap (Lj.-Črnuče)
10. Tina Bogovič (Artiče)
11. Jože Babnik (Kamnik)
12. Vesna Farkaš (Ljubljana)
13. Jože Lukšič (Ljubljana)
14. Samanta Babnik (Kamnik)
15. Jan Hedžet (Ljutomer)
16. Marjeta Began (Maribor)
17. Alenka Hočevar (Ljubljana)
18. Grega Oblak (Ljubljana)
19. Franc Novak (Lukovica)
20. Petra Hudmal Babnik (Kamnik)

Party Box

1. Adrijana Šuligoj (Koper)
2. Urška Zor (Smlednik)
3. Roman Škoberne (Celje)

8. KROG

USB lučka

1. Barbara Grobelnik (Krško)
2. Daniel Vrbanić (Kranj)
3. Janja Lukan (Teharje)
4. Liljana Ritlop (Beltinci)
5. Marko Berložnik (Ljubljana)
6. Matjaž Pustinek (Mislinja)
7. Katja Tišler Sušnik (Tržič)
8. Mojca Kavar (Križe)
9. Suzana Kostanjevec (Zagorje ob Savi)
10. Miha Urankar (Moravče)
11. Petra Koren (Kobarid)
12. Petra Zemljič (Zg. Leskovec)
13. Nejc Pižmoht (Radeče)
14. Saša Vezonik (Maribor)
15. Karolina Trajkovska (Koper)
16. Matejka Janežič (Sežana)
17. Primož Janc (Kropa)
18. Marija Sitar (Zagorje)
19. Katja Bokal (Čemsenik)
20. Andraž Markovič (Šentjanž)

Party Box

1. Nejc Krajšič (Zagorje ob Savi)
2. Jože Bele (Uršna sela)
3. Jasmina Mlinarič (Hajdinja)

9. KROG

USB lučka

1. Aneja Šinković (Rogatec)
2. Karmen Bončar (Moravče)
3. Benjamin Krajšič (Zagorje ob Savi)
4. Nataša Kmetec (Videm na Ptuju)
5. Daneja Jakob Kričaj (Mislinja)
6. Vesna Tišler Sušnik (Tržič)
7. Saša Gajer (Grosuplje)
8. Dragica Kričaj (Mislinja)
9. Andreja Kapelari (Zagorje ob Savi)
10. Mira Majc (Beltinci)
11. Franci Kržišnik (Polhov Gradec)
12. Boris Majcen (Juršinci)
13. Marija Melanšek (Celje)
14. David Kovačič (Bohinjska Bistrica)
15. Amalija Vezonik (Maribor)
16. Anita Kožar (Krka)
17. Teo Makovec (Murska Sobota)
18. Mihael Sitar (Zagorje)
19. Josip Korimšek (Zagorje)
20. Andrejka Rojc Prinčič (Dobrovo v Brdih)

Party Box

1. Simona Šinković (Rogatec)
2. Daneja Grandovec (Maribor)
3. Maja Petrič (Brezovica pri Ljubljani)